Ako správne používať Super Elixír

Výživový doplnok The Super Elixir obsahuje až 45 kľúčových ingrediencií, medzi nimi vitamínov, omega 3 kyselín a minerálov, ktoré zmierňujú stres, dodávajú energiu, posilňujú imunitu, spomalujú starnutie a pri dobrej životospráve pomáhajú pri chudnutí. Zásluhu na jeho vytvorení má austrálska expertka Simone Laubsher spolu s modelkou Elle Macpherson.

Používanie je jednoduché. Stačia vám 2 čajové lyžičky denne rozmiešané vo vode, kokosovej vode, či obľúbenom smoothie. Už po mesiaci uvidíte na sebe zmeny – rozžiarená pleť, krásne vlasy plné lesku, ploché bruško, príval energie a lepší zdravotný stav.

The Super Elixir je čisto prírodný a plnohodnotný denný multivitamín z najkvalitnejších surovín a organických doplnkov, zo zeleniny zbavenej pesticídov, či najčistejšieho rastlinného proteínu.

obr

„Každá zložka je živá, aktívna a ľahko absorbovaná na bunkovej úrovni. Prémiové zložky z produktov sú  od známych a dôveryhodných dodávateľov. Každá z nich pochádza z prírodných, organických potravín. A všetko je ručne vyrobené v Austrálii,“ vysvetľuje Dr. Labscher, PhD.

Tento produkt a veľa ďalších od The Super Elixir a iných značiek môžete kúpiť na stránke a e-shope Concept Clinic.

Zdroj ilustračného obrázku: cclinic.sk ©

Ako správne používať Super Elixír Hodnotenie: 4.50/5 Počet hodnotení 2